I. břežanské Deskohraní

14.05.2016

V půlce května jsme se sešli u hry Aktivity. Obrázkové kartičky byly pro mladší účastníky, starší si museli poradit s klasickou verzí.

Vytvořili jsme dva týmy, ze kterého si vždy jeden vytáhl kartičku, zjistil, co má předvést, nakreslit, nebo vysvětlit a zbytek týmu se snaži pochopit, co bylo na kartě napsáno. Vše pod tlakem neúprosných přesýpacích hodin. Kdo uhádl, mohl se posunout vpřed.

Hra zaujala, a tak jsme si dali ještě odvetu v pozměněných týmech. Pak už bylo na děti pozdě a tak jsme se přesunuli domů. Malí učastníci museli postele a dospěláci si zahráli ještě Proroctví.

/** * RECOMMENDED CONFIGURATION VARIABLES: EDIT AND UNCOMMENT THE SECTION BELOW TO INSERT DYNAMIC VALUES FROM YOUR PLATFORM OR CMS. * LEARN WHY DEFINING THESE VARIABLES IS IMPORTANT: https://disqus.com/admin/universalcode/#configuration-variables */ /* var disqus_config = function () { this.page.url = PAGE_URL; // Replace PAGE_URL with your page's canonical URL variable this.page.identifier = PAGE_IDENTIFIER; // Replace PAGE_IDENTIFIER with your page's unique identifier variable }; */ (function() { // DON'T EDIT BELOW THIS LINE var d = document, s = d.createElement('script'); s.src = '//proii-1.disqus.com/embed.js'; s.setAttribute('data-timestamp', +new Date()); (d.head || d.body).appendChild(s); })();