MINULÉ AKCE

Chcete si připomenout akce, kde jsme se viděli?

Nebo ještě nevíte jestli za námi přijít? Jestli to stojí za to?

Tady je malé shrnutí.


Jak nám děti rostou, začalo být aktuální, kam půjdou do školy a co je tam (a zprostředkovaně tedy i nás) čeká. Koncem února se tedy sešla skupinka maminek, převážně budoucích prvňáčků.

Nevím, zda Vy také, ale já jsem tento rok měla s vánoční náladou trochu problém. Ne a ne se dostavit. Rozhodly jsme se pro to, že ji trochu podpoříme a letošní "přástky" věnujeme ukázce naplétání chvojí a přípravě adventního věnce.

Po loňském trénovacím kole jsem si naostro vyzkoušeli, jaké je to promoknout v podzimním počasí. Velký klobou dolů před všemi, které počasí neodradilo a rozhodli se naši aktivitu podpořit.

Prázdninové počasí slibovalo příjemnou atmosféru letošních lanových překážek. Srpen posvítil, ale přílišná horka se tenhle rok (alespoň jsem měla ten dojem) nekonala.

Druhá květnová sobota (13. květen 2017) patřila několika významným kulturním akcím na Českobrodsku. Město Český Brod zahájilo velkolepé slavnosti u příležitosti 580. výročí povýšení města na svobodné město královské, u jejichž příležitosti byla v Podlipanském muzeu vystavena listina stvrzená císařem Zikmundem 13. března 1437. Ve stejný den ráno...