MINULÉ AKCE

Chcete si připomenout akce, kde jsme se viděli?

Nebo ještě nevíte jestli za námi přijít? Jestli to stojí za to?

Tady je malé shrnutí.


Po loňském trénovacím kole jsem si naostro vyzkoušeli, jaké je to promoknout v podzimním počasí. Velký klobou dolů před všemi, které počasí neodradilo a rozhodli se naši aktivitu podpořit.

Prázdninové počasí slibovalo příjemnou atmosféru letošních lanových překážek. Srpen posvítil, ale přílišná horka se tenhle rok (alespoň jsem měla ten dojem) nekonala.

Druhá květnová sobota (13. květen 2017) patřila několika významným kulturním akcím na Českobrodsku. Město Český Brod zahájilo velkolepé slavnosti u příležitosti 580. výročí povýšení města na svobodné město královské, u jejichž příležitosti byla v Podlipanském muzeu vystavena listina stvrzená císařem Zikmundem 13. března 1437. Ve stejný den ráno...

V předvánočním čase jsme se chtěli nejen projít, ale také udělat něco pro druhé. Popřemýšleli jsme tedy, co by všechno mohlo chutnat zvířátkům a zanesli jim ke krmelci něco dobrého na zub.

V předvánočním čase jsme chtěli navázat nejen na tradice přástek, ale i na povídání na Chrástnici. Zajímalo nás, jaké jsou Vaše vzpomínky na Břežany. Jak se tu žilo dřív a jak se žije dnes.