POHLEDY PRO II

Pohledy Pro II vznikly jako věstník našeho spolku. Chceme, aby se v něm objevovaly jednoduché zprávičky z našich akcí a přirozeně i pozvánky na nové události.

Věříme, že naše setkání budou mít hlubší přesah a výstupy z nich budou mít smysl pro širší publikum. Proto je chceme touto formou předávat dál a věříme, že si najdeme své příznivce a čtenáře. 


JARO 2017

Druhé číslo informovalo hlavně o událostech, které proběhly a zvalo na nové, které jsme pro Vás nachystali v prvním půlroce roku 2017. Mohlo by se zdát, že se toho zas až tak moc nedělo, a že jsme s aktivitou polevili. Není to tak úplně pravda.

Jednak jsme pro Vás sestavili drobný únorový článek a jednak Břežany tou dobou hýbaly události kolem lupkového lomu, kterých jsme se také aktivně účastnili. Výsledek naší činnosti si můžete prohlédnout na webu https://lom-svedci-hura.webnode.cz/


ZIMA 2016

První číslo vyšlo v době, kdy jsme za sebou měli přibližně půl roku působnosti a tři větší akce. Dvě byly naplánovány do konce roku. Hlavně jsme ale měli velký článek z pera našich průvodců geologicko-historickou vycházkou do Chrástnice.

Pokud se Vám náhodou zimní Pohledy nedostaly do rukou, zde najdete jejich elektronickou verzi.

Příjemné čtení.